ABOUT VERIORI

We focus on responsibility

Veriori is a Polish manufacturer of innovative solutions for securing and verifying the authenticity of products. Our solutions support companies in brand protection, supply chain control, marketing and customer service.

About Us_header2

About us

Veriori was created by experienced managers, scientists, developers and technical experts who gained their experience in international technical, R&D, implementation and marketing projects, both in locally developing companies as well as in global corporations.

We are one of the few in the market to have developed and produced a set of technologies for securing products and data that combine digital security with unique physical marking of items in a user-friendly form.

Frame 5-2-1
ABOUT VERIORI

Company authorities

Inwestor_2-1

Julita Skowrońska

Member of the Management Board

Doświadczona specjalistka odpowiedzialna za zarządzanie działalnością operacyjną i prawniczka z doświadczeniem w dziedzinie prawa spółek, prawa ochrony danych osobowych (RODO) oraz prawa nowych technologii.

W Veriori odpowiada za działalność operacyjną w takich obszarach, jak współpraca z profesjonalnymi partnerami księgowymi i prawnymi, koordynacja i realizacja rozliczeń umownych z pracownikami, kontrahentami i podmiotami zewnętrznymi, monitorowanie i nadzór nad realizacją zobowiązań, a także doradztwo w dziedzinie prawa technologicznego i ochrony danych osobowych dla Zarządu. Wcześniej w UseCrypt była odpowiedzialna za wspieranie rozwoju produktu w zakresie RODO, szkolenia RODO dla klientów, a także za usługi prawne i współpracę. Od 2009 roku prowadzi własną działalność gospodarczą, świadcząc usługi prawne, szkolenia, zarządzanie i usługi konsultingowe ze szczególnym uwzględnieniem startupów.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku prawo. Kontynuuje swoją karierę naukową, przygotowując doktorat w Katedrze Międzynarodowego Prawa Karnego, specjalizujący się w problemach prawa karnego w zakresie nowych technologii, takich jak sztuczna inteligencja (AI) i cyberbezpieczeństwo.

Inwestor_1-1

Artur Szachno

Member of the Management Board

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w wojsku jako profesjonalny żołnierz i ekspert technologiczny, w tym ponad 10 latach w siłach specjalnych jako inżynier komunikacji i ekspert ITC oraz po ukończeniu trzech misji w Afganistanie, Artur Szachno oferuje unikalne połączenie kompetencji w zakresie inżynierii, technologii komunikacyjnej i wiedzy na temat bezpieczeństwa ze znaczącym doświadczeniem w rozwoju innowacyjnych projektów ITC.

W Veriori Artur odpowiada za techniczne aspekty działalności, wykorzystując ponad 20 lat doświadczenia w ITC klasy wojskowej. Jego obowiązki obejmują zarządzanie operacyjne infrastrukturą ITC, koncentrując się na wdrażaniu systemów ITC nowej generacji o dostępności 24/7. Jako członek polskich sił specjalnych podczas trzech operacji w Afganistanie był odpowiedzialny za zarządzanie ITC i międzynarodowe wsparcie logistyczne SOF jako oficer łącznikowy.

Po zakończeniu kariery wojskowej Artur przeniósł się do sektora cywilnego, pracując jako starszy specjalista ds. specjalnych rozwiązań i bezpieczeństwa technicznego, odpowiedzialny głównie za bezpieczne rozwiązania komunikacyjne i niestandardowe projekty bezpieczeństwa. Następnie wrócił do wojskowego SOF na 3-letni kontrakt, gdzie odpowiadał za cyberbezpieczeństwo, rozwój i utrzymanie systemów ITC.

Następnie powrócił do sektora cywilnego, zostając dyrektorem ds. wdrożeń w USECRYPT S.A., gdzie był odpowiedzialny za wdrażanie produktów i wsparcie. Wykorzystując swoje wyszkolenie i bogate doświadczenie, Artur uzyskał również międzynarodowy certyfikat CISA w zakresie audytów bezpieczeństwa wydawany przez ISACA.