wspolpraca-partnerska

Jak wykorzystać blockchain do zwiększenia zysków w branży IT?

Wojciech Bąk

Nowoczesne rozwiązania oparte na technologii blockchain stanowią obecnie klucz do technologicznego rozwoju przedsiębiorstw w sieci, szczególnie tych z branży IT. Współpraca partnerska z Veriori S.A. to szansa na zaoferowanie klientom firm informatycznych skutecznych rozwiązań zabezpieczających przed podrabianiem produktów, certyfikatów lub innych dokumentów. 

 

Technologia blockchain w branży IT

COVID-19 przewrócił biznes do góry nogami, przenosząc w sferę online większość działań oraz transakcji. Podczas gdy część firm skupiła się w tym okresie na ograniczeniu kosztów z nadzieją na poprawę sytuacji w niedługim czasie, pozostała zaczęła szukać sposobów na dodatkowe możliwości zarobkowe. W branży IT pandemia wpłynęła najbardziej na brak dostępności części sprzętu - wstrzymano wiele dużych projektów, a okres oczekiwania na niektóre produkty wynosił wtedy ponad rok. Jednocześnie, za sprawą popularyzacji pracy zdalnej, znacznie wzrosła sprzedaż stacji roboczych i laptopów. To pozwoliło firmom informatycznym na dalsze, sukcesywne funkcjonowanie. Jednak oprócz oferowania klasycznych, powszechnych produktów i rozwiązań, warto obecnie pójść o krok dalej. Zainteresowanie firm IT powinny wzbudzić narzędzia oparte na technologiach typu blockchain, których wprowadzenie do oferty jest możliwe za sprawą współpracy partnerskiej z Veriori S.A.

Technologia Veriori - szereg korzyści dla Twoich klientów

Veriori S.A. to polski producent innowacyjnych rozwiązań, wykorzystujących technologię blockchain do zabezpieczania marki i weryfikacji autentyczności produktów. Dzięki współpracy partnerskiej, Veriori daje szansę firmom z branży IT na poszerzenie ich oferty o nowoczesne, bezkonkurencyjne narzędzia ochrony marki i produktów przed podrabianiem. Oferowanie rozwiązań opartych na technologii blockchain to szereg korzyści dla klientów firm informatycznych - możliwość ochrony nie tylko producentów, ponoszących straty związane z podrabianiem ich produktów, ale również konsumentów, którzy mogą trafić na nieuczciwego sprzedawcę w Internecie. Systemy Veriori to zapewnienie autentyczności i bezpieczeństwa marki, możliwość generowania statystyk i raportów czy automatyzacja kluczowych procesów. To także pełna kontrola łańcucha dostaw i działań marketingowych, w tym dynamicznych przekierowań i możliwość ich zmiany w całym procesie życia produktu.

Unikalne oznaczenie i zabezpieczenie produktów zapewnić może przede wszystkim Veriori Authentication System (VAS), rozwiązanie wspierające działanie praktycznie każdego działu firmy, na każdym etapie cyklu życia produktu. Dzięki niemu możliwa jest ochrona wizerunku oraz uwierzytelnienie marki, wsparcie obsługi klienta (w tym uproszczenie procesu składania reklamacji czy serwisu posprzedażowego) i optymalizacja dystrybucji. Oferujemy również system zabezpieczania leków i wyrobów medycznych przed podrabianiem - UDI+ oraz rozwiązanie zabezpieczające dokumentację, elektroniczną i drukowaną - cCERT.

Korzyści ze współpracy dla IT

Rozszerzenie oferty firmy IT o nasze rozwiązania, oparte o blockchain, to szansa na dodatkowy zysk. Integracja nowego, dodatkowego systemu z dotychczasowymi usługami dla danego klienta może otworzyć nowe możliwości zarobkowe. Oczywiście nie zastąpi to zysku ze sprzedaży niezbędnego sprzętu, aplikacji czy samego wdrożenia, jednak pozwoli na ciągłe (produkt dostępny jest cały czas) pozyskiwanie przychodów na każdym wygenerowanym kodzie kryptoQR i tak szybko, jak szybko trwa produkcja. Dzięki temu, firma nie będzie jest uzależniona od braku dostępności sprzętu oraz spadku poziomu sprzedaży na skutek pandemii. Nie będzie też musiała się też martwić o kilkuletni odstęp czasu między kolejną możliwością sprzedaży dotychczasowych produktów czy usług danemu klientowi. Kolejną korzyścią współpracy partnerskiej z Veriori jest brak konieczności rozpisania przetargu przez klienta ze względu na to, że kwota pojedynczego zamówienia nie przekroczy limitu zamówienia z tzw. “wolnej ręki”. To z kolei może ułatwić partnerowi kolejną sprzedaż.

Znakowanie kodami kryptoQR każdego pojedynczego egzemplarza produktu stwarza możliwości zarabiania w każdej sekundzie pracy taśmy produkcyjnej. Do zobrazowania sytuacji niech posłuży przykładowa firma X z branży IT, oferująca rozwiązania Veriori firmie Y, zajmującej się produkcją czekolady. Producent czekolady wytwarza 500 tabliczek w ciągu jednej minuty pracy wszystkich taśm produkcyjnych w zakładzie. W ciągu jednego roku kalendarzowego jest w stanie wytworzyć prawie 125 milionów tabliczek czekolady, a każda z nich zyska unikatowy kod  kryptoQR na etykiecie. Przy założeniu, że firma X zarabia jeden grosz marży na każdym kodzie, w jednym roku uzyska 1 250 000 zł dodatkowego przychodu. Rozszerzenie oferty firmy informatycznej o technologie Veriori daje w ten sposób możliwość znacznego polepszenia wyników finansowych i jej statusu na rynku. Zapewniamy jasne i przejrzyste warunki współpracy, pełne wsparcie merytoryczne oraz szkolenia produktowe. 

Współpraca partnerska z Veriori

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą partnerską z Veriori i chcesz poznać szczegóły, wybierz termin i umów się na bezpłatną konsultację.

ikonka1

Wojciech Bąk